HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden bu yana elde ettiğimiz deneyim ile yüksek kalitede iş üreterek ofset, ve ajans gereksinimini karşılamak üzere mükemmeliyetçi bir anlayış ile hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Müşterilerimizden önce kendimize karşı sorumluluk duyuyor, bu nedenle personelimizden teknik donanımıza kadar ciddi çalışma ve yatırımlar yapmayı görev ediniyoruz. Matbaa, reklam ve organizasyon konusunda aynı kulvardaki diğer firmalara göre en büyük farkımız, genç dinamik ekibimiz ve 50 yıllık tecrübelerimizle müşterilere gösterdiğimiz ilgidir.

Ayrıca bünyemizde bulunan Eskişehir'in köklü gazetelerinden Milli İrade ve dinamik alt yapısı ile zengin haber içeriğine sahip eskisehirdehaber.com ile güçlü bir medya kuruluşu olarak da 50 yılı aşkın süredir Eskişehirlilere tarafsız haberlerimiz ile en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

 

İlkemiz;

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemek, değerlendirmek; onlara zaman, emek ve para kaybı yaşatmadan en uygun ve doğru çözüme ulaştırmak temel ilkemizdir. Bizim için her müşteri özeldir ve özel ilgi görmesi gerekir.

Eskişehir Web Tasarım